Warsztaty florystyczne w Parku Rozwoju

Bogna Wojciechowska Aktualności

W maju wspólnie ze szkołą Floral Academy zorganizowaliśmy warsztaty florystyczne na Dzień Matki.

Wydarzenie odbyło się w piątek 24 maja w Event Park. Pracownicy pod okiem doświadczonego trenera z Floral Academy, najemcy naszego kompleksu, uczyli się tajników tworzenia lasów w słoiku – roślinnych kompozycji zamkniętych w szklanym naczyniu.

Warsztaty były podzielone na część teoretyczną oraz praktyczną. W części teoretycznej uczestnicy nauczyli się odpowiednio dobierać rośliny, podłoża oraz inne elementy danego ekosystemu. Następnie, korzystając z dostarczonych materiałów, przystąpili do przygotowania lasów w słoiku. Po zakończeniu warsztatów każdy z uczestników mógł zabrać ze sobą własnoręcznie stworzoną kompozycję roślinną. Wydarzenie trwało cały dzień i wzięło w nim udział około 100 pracowników firm zlokalizowanych w Parku Rozwoju.

Dbamy o to, aby Park Rozwoju był dla naszych najemców czymś więcej niż tylko budynkiem biurowym, a mianowicie wyjątkowym, przyjaznym miejscem pracy, gdzie mają możliwość zrealizowania codziennych potrzeb oraz uczestniczenia w kreatywnych, spędzonych w miłej atmosferze wydarzeniach. Sukcesywnie wdrażamy cykl różnorodnych inicjatyw oraz spotkań mających na celu integrację i zaangażowanie pracowników. W ubiegłym roku zorganizowaliśmy Strefę Kibica, w której pracownicy mogli wspólnie oglądać mecze reprezentacji. W najbliższej przyszłości planujemy więcej wydarzeń tak, by nasi najemcy mogli w pełni wykorzystać sezon letni sprzyjający spędzaniu czasu w zielonym otoczeniu – mówi Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing w EPP.