Aktualności

18-02-2013 10:47

Certyfikat BREEAM dla Parku Rozwoju

Park Rozwoju otrzymał certyfikat BREEAM z oceną „Very Good” i najwyższym w tej kategorii wynikiem w Polsce - 67.83 proc.

Oficjalne i uroczyste wręczenie certyfikatu miało miejsce podczas konferencji „Biurowce w Polsce” zorganizowanej 25 października w Warszawie. „Po bardzo starannym przygotowaniu zgłoszonego projektu przez naszą firmę brytyjska organizacja certyfikująca Building Research Establishment (BRE) nie miała ani jednej uwagi do raportu i tym samym etap certyfikacji zakończył się pełnym sukcesem. Serdecznie gratuluję.” - mówi Magdalena Stretton, dyrektor zarządzający w WSP Enviro Sp. z o.o., która przeprowadzała proces certyfikacji.

„Bardzo się cieszę z tak wysokiej oceny naszej nowej inwestycji. Certyfikowanie projektów w Echo Investment jest naturalną konsekwencją zmieniających się inwestycji budynków biurowych, starania o tworzenie naprawdę dobrych projektów. Certyfikacja nie stała się nową metodą projektowania tylko, z wydatną pomocą asesorów BREEAM, płaszczyzną łatwiejszego porozumienia z użytkownikami naszych obiektów.” - mówi Igor Grabiwoda, dyrektor Zespołu Architektów Działu Biur i Hoteli Echo Investment i asesor BREEAM.

Powrót do listy