Aktualności

20-08-2015 09:20

Audioteka w Parku Rozwoju

Do grona użytkowników I budynku kompleksu biurowego Park Rozwoju zrealizowanego w Warszawie przy ul. Konstruktorskiej przez Echo Investment, dołączyła spółka Audioteka, która wynajęła 500 mkw

Umowa z firmą Audioteka to kolejny krok do zbliżającego się finału procesu komercjalizacji I etapu naszej inwestycji. Budynek jest już wynajęty w 85 proc.” - mówi Paweł Milcarz, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

Audioteka jest mobilnym serwisem oferującym dostęp do audiobooków. Audioteka oferuje klientom aplikacje mobilne na szereg urządzeń mobilnych, takich jak smartfony oraz samochodów i tzw. wearables. Jest już dostępna w ponad 20 krajach i 9 językach, w tym polskim, czeskim, niemieckim, francuskim, szwedzkim i hiszpańskim. Audioteka to jednocześnie największy producent audiobooków w swoim regionie, dzięki czemu aktywnie kreuje najwyższej jakości ofertę audiobooków na rynku. Misją firmy jest przywrócenie książek do życia ludzi, dzięki jakości i sposobie dostarczania im wartościowej literatury.

Powrót do listy